Çanakkale Eceabat taki  küçük otelimize ulaşmak için lütfen aşağıdaki harita ve krokiyi inceleyiniz.

KOORDİNATLAR : (DD ondalık derece) : Enlem : 40.175307 – Boylam : 26.358827

İSTANBUL‘dan ulaşım: Toplam 335 km.nin 300 km.si oto ve duble yoldur. İstanbul-Kınalı sapağı (75 km), Tekirdağ (60 km), Malkara (60 km), Keşan (25 km), Gelibolu (65 km), Eceabat (45 km), dir. TEM otoyolundan Edirne ye doğru yola çıkınız. Kınalı Tekirdağ sapağından giriniz. Tekirdağ, Malkara, Keşan`a geliniz .Keşan ışıklardan sol a dönünüz. Acele etmeyiniz. Eceabat`a, Çanakkale’nin ve Villa Bağcı`nın güzelliklerini görmeğe sadece 105 km. kaldı. Zaten bundan sonra trafik yoğunluğu azalacaktır. Koru dağını indikten sonra Saroz körfezini göreceksiniz. Gelibolu`dan sonra boğazı ve çam ormanlarını seyrederek 40 km sonra Eceabat`a geleceksiniz. Eceabat girişinde sağda Petrol ofisi benzin istasyonundan düz devam ederek , çevre yolunu takip ediniz (Sola şehir merkezine girmeyiniz), Petrol ofisinden 1 km sonra sağ da ki Opet benzin istasyonunu 500 metre geçtikten sonraki  kavşaktan sağa Kilitbahir, Abide tabelası istikametine dönünüz. 500 metre sonra sağ dan altıncı sokağa  57.Alay sokak`a giriniz. Sahilde sokak başında Villa Bağcı tabelamızı göreceksiniz.  Sahilden 400 metre sonra yokuşun bitiminde sizi küçük otelimizde bekliyoruz.

İZMİR`den ulaşım: Toplam 310 km. nin büyük kısmı duble yoldur. Menemen, Aliağa, Bergama, Dikili, Ayvalık, Gömeç, Edremit, Ayvacık, Ezine üzerinden geliniz. Çanakkale den Kilitbahir feribotları ile karşıya, avrupa yakasına Kilitbahir köyüne geçiniz. Kilitbahir köyünden sağ a Eceabat a dönünüz ve 4 km sonra sağ da ki Maydos restaurant tan sonra sol daki 2.ci sokak olan 57.Alay sokağa  giriniz. Sokak başında sol da tabelamızı göreceksiniz. Sahilden 400 mt sonra yokuşun bitiminde sizi küçük otelimizde bekliyoruz.

BURSA`dan ulaşım:Toplam 260 km.nin büyük kısmı duble yoldur. Bursa, Karacabey, Bandırma, Biga, Lapseki üzerinden geliniz. Çanakkale den Kilitbahir feribotları ile karşıya, avrupa yakasına Kilitbahir köyüne geçiniz. Kilitbahir köyünden sağ a Eceabat a dönünüz ve 4 km sonra sağ da ki Maydos restaurant tan sonra sol daki 2.ci sokak olan 57.Alay sokağa  giriniz. Sokak başında sol da tabelamızı göreceksiniz. Sahilden 400 mt sonra yokuşun bitiminde sizi küçük otelimizde bekliyoruz.

kroki
\\ RESİMLER ARASI BOŞLUK İÇİN BU KODU KULLANABİLİRSİN =