Aile işletmesi olan küçük otelimiz o kadar sakin, o kadar sessiz, o kadar dingin ki doğa ve kuş sesleri içinde, boğaz manzaralı Eceabat merkezine 700 mt, boğaza 400 mt , en yakın yerleşime 100 mt uzaklıkta eceabat ta benzeri olmayan etrafı açıklık,   sanki bir dağ oteli.  Temizlik ve kahvaltı  anne mizin kontrolünde yapılmakta dır. Evinizin rahat, huzur, temizlik ve hijyenini aramayacağınız, günün tüm yorgunluğunu,  sakin bir ortamda üzerinizden atabileceğiniz, beyaz ve kahverenginin hakim olduğu, 12 ve 15 m2 lik 22 adet, tamamı balkonlu  boğaz ve orman manzalı odalarımız da; çift kişilik (150×200 cm), tek kişilik (90×200-190 cm) ortopedik yatak, klima, saç kurutma, telefon, mini bar, internet, banyo, kalorifer, pencerelerde sineklik bulunmaktadır. Bazı odalara (80×180 cm) ilave yatak ilave edilebilir. Hijyen temini için odalar ahşap parke, genel alanlar mermer ve seramik kaplıdır. Çamaşır kurutmasını doğa içinde yaptığımızdan, elimizden geldiği kadar özen göstermemize rağmen kusurumuz olur ise affediniz.

Otelimizde 6 ad duble yataklı, 6 adet 3 tek yataklı, 10 adet 2 tek yataklı 22 odada 50 kişi konaklayabilir. Duble yataklı odalara ilave yatak konarak bu sayı 56 kişi olabilir.  Bahçe, zemin, birinci ve ikinci kattan meydana gelmektedir.

Otelimiz mimari yapısından dolayı ( taban alanı 14 x 11 mt, yükseklik 9 mt -3 kat- olduğundan) depreme dayanıklıdır. İnşaat projesi otel olarak çizildiğinden, odaların tamamında balkon vardır.

[nggallery id=1]